Administracja

kontakt z administracją
Q
wszechmocnyq@gmail.com
gg: 61602561
administrator
założycielka bloga, fabuła, kanon, starzy i nowi bogowie, sprawy techniczne

Skipper
skiperowa@gmail.com
gg: 48404604
administrator
kanon, starzy i rdzenni bogowie

drama queen
nightear8@gmail.com
administrator
nowi bogowie, pomoc HTML i CSS
URLOP do 30.11

12 komentarzy:

 1. Tak jak wspomniałam pod listą obecności planuje drugą postać. Tutaj mam pytanie. Czy mogę stworzyć Snapchat? Nie widziałam go w spisie nowych bogów, ale uważam że jest równie popularny jak Instagram i byłoby fajnie gdyby taka postać pojawiła się na blogu. Co wy na to? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Snapchat jak najbardziej się kwalifikuje. :D Czy w takim razie wpisać dla Ciebie jego rezerwację? ;)

   Usuń
  2. Tak i poproszę także o rezerwacje wizerunku Josephine Skriver. ;)
   Mam jeszcze pewne pytanie. Jakie moce ma Snapchat? O ile jakiekolwiek?

   Usuń
  3. Już wpisuję. :)
   Snapchat panuje nad swoją aplikacją. Czyli może pamiętać i zbierać wszystkie snapy, które kiedykolwiek się pojawiły, może być "urządzeniem szpiegującym" własnych wyznawców, decyduje o tym, co w ogóle jest publikowane przez tę aplikację.
   Snapchatowi można dokleić też łatkę odnośnie specyfiki funkcjonowania - snapy można oglądać przez 10 sekund, więc powiedzmy, że Snapchat może komunikować o czymś przez 10 sekund, potem traci cierpliwość/zmienia temat. Ale końcowa kreacja zależy od Ciebie. :)

   Usuń
 2. Chciałabym poprosić o dodanie dwóch wolnych postaci:
  Dane postaci: Saturn
  Mitologia: mitologia grecka/rzymska
  Strona konfliktu: neutralność
  Opis: Bóg rolnictwa, zasiewów i czasu. Po strąceniu z tronu przez swoich synów i wygnaniu, znalazł schronienie w Italii u Janusa. Za gościnę odwdzięczył się ofiarując mu dar patrzenia w przeszłość i przyszłość. Wspólnie wprowadzili Lacjum w złotą erę, nadawali prawa, a Saturn nauczył tamtejszą ludność uprawy roli. Jego świętem były Saturnalia, trwające tydzień, od 17 do 23 grudnia. Na długo po upadku Rzymu razem z Janusem zaangażował się w Zjednoczenie Włoch. Do Ameryki przybył dopiero po jego zakończeniu w 1871 roku, posługując się nazwiskiem Seminatore. Początkowo włóczył się po Ameryce w poszukiwaniu zajęcia, później pracował jako zegarmistrz, obecnie powraca do korzeni i zajmuje się uprawą roli w Oregonie.
  Wariat, ale w gruncie rzeczy całkiem dobry przyjaciel, od wieków posiadający jednak zdecydowany problem z chęcią rządzenia wszystkim i wszystkimi. Z tego też powodu, choć sympatyzuje ze starymi bogami, nie przyłączył się do Odyna i przynajmniej na razie nie ma tego w planach. Tymczasem unika swoich dzieci jak ognia, organizuje spotkania rzymskich bogów (rzecz jasna pomijając kilka imion) w czasie swojego święta i od czasu do czasu widuje się z Janusem, żeby powspominać dobre stare czasy.
  Powiązania:
  Ops — żona
  Ceres, Junona, Westa, Jowisz, Neptun, Pluton — dzieci
  Janus — stary przyjaciel
  Wizerunek: proponowany Robert de Niro | https://mr.comingsoon.it/imgdb/foto/27690.jpg
  Więcej informacji/kontakt: pod kartą Janusa

  Dane postaci: Juturna
  Mitologia: mitologia rzymska
  Strona konfliktu: neutralność
  Opis: Bogini źródeł, kiedyś opiekunka wód Lacjum. Była nimfą, którą Jowisz przemienił w boginię. Odrzuciła jednak jego zaloty, została żoną Janusa i urodziła mu syna, Fonsa, który podobnie jak matka był bogiem źródeł. Jej święto, Iuturnalia, przypadało na 11 stycznia. Do Ameryki przybyła dwa lata po mężu, w 1873 roku, razem z synem. Najpierw podjęła się kilku drobnych zawodów, później zajęła na stałe hydrologią i do tej pory pracuje głównie nad ekspertyzami i pomiarami.
  Zaradna i bardzo zorganizowana kobieta, posiadająca jednak temperament i czasem nieco zbyt szybko tracąca cierpliwość. Trudno powiedzieć, czy po upływie niemal trzech tysiącleci przyzwyczaiła się do umiejętności męża i całej masy spraw, którymi się z nią nie dzieli, ale już dawno przestała robić mu z tego powodu wyrzuty.
  Powiązania:
  Janus — mąż
  Fons — syn
  Wizerunek: proponowany Cristiana Capotondi | http://www.spettacolomania.it/wp-content/uploads/2015/04/4687.jpg
  Więcej informacji/kontakt: pod kartą Janusa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dodaję! :)
   (i przy okazji zachwycam się Saturnem - cudowny jest)

   Usuń
 3. Pssst, poproszę o rezerwację wizerunku: Dave Gordon. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chciałam przeprosić, ale wypadł mi wyjazd do rodziny. Nadal jestem zainteresowana blogiem, więc bardzo ślicznie proszę by nie usuwać mnie z autorów, po weekendzie na pewno nadrobię. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu, przywracam Ci w takim razie rezerwację. :)

   Usuń
 5. Dobry! Przybywam z ważną informacją, a raczej prośbą jaką jest urlop do 1 grudnia dla mojej trójcy w składzie: Lucek, Mammon i Makaron :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez drama queen. Obsługiwane przez usługę Blogger.